* Amazon reklamı


Üyelik Sözleşmesi

Bu forumun kullanımı yoluyla, yanlış, iftira niteliğinde, yanlış, küfürlü, kaba, nefret dolu, taciz edici, müstehcen, küfürlü, cinsel yönelimli, tehdit edici, kişinin mahremiyetini istila eden, yetişkinlere yönelik materyalleri yayınlamayacağınızı kabul edersiniz. veya herhangi bir Uluslararası veya Amerika Birleşik Devletleri Federal yasasının ihlali. Ayrıca, telif hakkı sahibi olmadığınız veya telif hakkıyla korunan malzemenin sahibinden yazılı onayınız olmadıkça telif hakkıyla korunan materyalleri göndermemeyi de kabul edersiniz. Bu forumda spam, sel, reklamlar, zincir mektupları, piramit şemaları ve davetler de yasaktır.

Personelin veya bu forumun sahiplerinin gönderilerin geçerliliğini doğrulaması imkansızdır. Lütfen, gönderilen mesajları etkin bir şekilde izlemediğimizi ve bu içeriğin içerdiği içeriğin sorumluluğunu taşımadığımızı unutmayın. Sunulan bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini veya yararını garanti etmiyoruz. Yayınlanan mesajlar, yazarın görüşlerini ifade eder ve bu forumun, çalışanlarının, yan kuruluşlarının veya bu forumun sahiplerinin görüşleri değildir. Yayınlanan bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünen herkes, bu forumun yöneticisini veya moderatörünü hemen bilgilendirmeye teşvik edilir. Personel ve bu forumun sahibi, makul bir süre içinde, kaldırmanın gerekli olduğunu tespit ederse, sakıncalı içeriği kaldırma hakkını saklı tutar. Bu, manuel bir işlemdir, ancak, belirli mesajları hemen kaldıramayabilecek veya düzenleyemeyebileceklerini lütfen unutmayın. Bu politika üye profil bilgileri için de geçerlidir.

Gönderdiğiniz iletilerin içeriğinden yalnızca siz sorumlu olursunuz. Ayrıca, bu forumun sahiplerinin, bu forumla ilgili tüm web sitelerinin, çalışanlarının ve yan kuruluşlarının zararlarını tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz. Bu forumun sahipleri, bu forumu kullanmanızın neden olduğu herhangi bir durumdan kaynaklanan resmi bir şikayet veya yasal işlem söz konusu olduğunda kimliğinizi (veya bu hizmette toplanan diğer ilgili bilgileri) açıklama hakkını da saklı tutar.

Kullanıcı adınızı seçmek için kayıt olduğunuzda sahip olduğunuz yeteneklere sahipsiniz. Adı uygun tutmanızı tavsiye ederiz. Bu kullanıcı hesabına kayıt olmak üzeresiniz, şifrenizden başka bir kişiye asla yönetici, koruma ve geçerlilik nedenlerinden dolayı vermeyeceğinizi kabul edersiniz. Ayrıca başka bir kişinin hesabını herhangi bir nedenle ASLA kullanmamayı da kabul edersiniz. Ayrıca hesabın çalınmasını önlemek için hesabınız için karmaşık ve benzersiz bir şifre kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bu foruma kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra detaylı bir profili doldurabileceksiniz. Temiz ve doğru bilgileri sunmak sizin sorumluluğunuzdadır. Forum sahibi veya çalışanlarının doğası gereği yanlış veya kaba olduğunu belirlediği bilgiler, önceden haber verilmek suretiyle veya yapılmaksızın kaldırılacaktır. Uygun yaptırımlar uygulanabilir.

Her gönderide, IP adresinizin bu forumdan veya İSS'nizle iletişim kurmanızın yasaklanması durumunda kaydedildiğini lütfen unutmayın. Bu sadece bu anlaşmanın büyük bir ihlali durumunda gerçekleşir.

Ayrıca, yazılımın bir çerez, tarayıcınızın önbelleğinde bilgi biti içeren bir metin dosyası (kullanıcı adınız ve parolanız gibi) içerdiğini de unutmayın. Bu SADECE giriş / çıkış yapmak için kullanılır. Yazılım, bilgisayarınıza başka bir bilgi toplamamakta veya göndermemektedir.