Gençler Portal'a Hoşgeldiniz.Ürünlerimiz için İletişim

   Google Grup   Google+  Facebook   Twitter  Gençler rss


Gönderen Konu: Atık Kağıt  (Okunma sayısı 7205 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gencler

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 2
    • Profili Görüntüle
Atık Kağıt
« : Temmuz 01, 2008, 12:02:58 ÖS »
     Atık Kağıt
http://www.tema.org.tr
TEMA Atık toplama İl temsilcilikleri
TEMA Vakfı İstanbul genelinde atık kağıt toplama faaliyeti güvenilir bir taşeron firma aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Diğer illerdeki Atık Kağıt Geri Dönüşümüyle ilgili il temsilciliklerimizle bağlantı kurunuz.

İstanbul genelinde, atık kağıt bağışınızın alınabilmesi için en az 50 kg biriktirmeniz gerekmektedir. Biriktirilen kağıtları teslim almamız için doğrudan TEMA Vakfı İdari İşler Bölümü, 0212 283 78 16 numaralı telefondan Hasan KURU Beyle iletişime geçebilirsiniz. (dahili 168)

   

      İlk kağıt toplama için bizi aradığınızda, toplamaya gelirken, elimizdeki stok dahilinde atık kağıt kutusu bırakılacaktır.
   

      Kağıt toplama sıklığı kendi gereksiniminize göre belirlenir. Kutu doldukça bize haber vermeniz yeterlidir.
   

      Aksi durumda bağışınızın alınması için yapılacak ulaşım ve benzeri faaliyetleri karşılama imkanımız bulunmamaktadır.
   

      Ayrıca istediğiniz miktarda atık kağıdınızı İstanbul Levent’te bulunan Merkez bürolarımıza Hafta içi mesai saatlerinde bırakabilirsiniz.

Atık kağıt kutularımız üzerinde bağışçı firmaların logolarının yer alabildiği şekilde, firmaların katkılarıyla sağlanabilmektedir. O nedenle atık kağıt kutusu talebiniz ancak, böyle bir bağış gerçekleşmiş ise karşılanabilmektedir. Vakıf merkezimizde sürekli olarak atık kağıt kutusu bulunmamaktadır.

Atık kağıt bağışı ile ilgili ayrıntılar, atık kutusu bağışçısı olmak ve diğer illerdeki uygulamalar için TEMA Vakfı İdari İşler Bölümü, 0212 283 78 16 numaralı telefondan veya hasan.kuru@tema.org.tr adresinden Hasan KURU Beyle iletişime geçebilirsiniz. (dahili 168)
« Son Düzenleme: Temmuz 08, 2008, 01:58:32 ÖS Gönderen: admin »